Az 1.13 verzió miatt újra lesz generálva a szabad és az újszabad világ (Survival szerver).
Az új verzió teljesen megváltoztatja a tengereket és óceánokat, emiatt szükséges lesz az újra generálás.
Létrehoztunk egy új, szebb generálású világot, ahova mindenki át tud költözni. [/warp újszabad2]
A szabad és az újszabad világok csak akkor kerülnek törlésre, ha a szerver véglegesen átállt az új verzióra, tehát bőven van időtök megmenteni építményeiteket, dolgaitokat.
Aki szeretné, annak az építményét le tudjuk menteni schematic fájlba.
Bizonyos esetben a szabadban és/vagy az újszabadban lévő építményt átmásolunk, ez ügyben írj nekünk privát üzenetet Facebook-on.
A telkekre, és az új szabad világra (world3) az újragenerálás NEM érvényes!
