Beüzemeltük a szervereinket a régi szervergépünkön. Egyelőre sajnos nem tudni, hogy mikor lesz új szervergépünk. Illetve azt sem tudni mikor lesz pontosan az áthelyezés. Reméljük még a hétvége előtt, de addig is lehet játszani a szervereken.
A mentéshez képest az újabban vásárolt dolgok ára visszaadásra került OCD-ben.
